lisc bellamente2 jasny roz oba biżuteria pozłacana

KOLEKCJA SIMPLE ZŁOCONA

Biżuteria pozłacana w kształcie kół to trend, który zdaje się nie wychodzić z mody. Charakterna faktura młotkowanej biżuterii srebrnej ubrana w grubą powłokę 24-karatowego złota to najlepszy prezent dla kobiety z klasą.

Małe kolczyki na sztyftach, długie kolczyki oraz naszyjniki i bransoletki złocone można dowolnie łączyć w komplety. Dzięki temu w łatwy sposób możesz stworzyć wyjątkowy komplet biżuterii na prezent, który sprawi ogromą radość każdej kobiecie uwielbiającej elegancję i szyk.

10 biżuteria pozłacana

Charakterne młotkowanie sprawia, że powierzchnia biżuterii pięknie odbija światło i czyni ją nieco zadziorną, a przez to bardziej szykowną i ekskluzywną.

3 1 biżuteria pozłacana
13 biżuteria pozłacana
11 biżuteria pozłacana

Delikatne kolczyki koła na sztyftach oraz otwarty pierścionek potrafią dodać pewności siebie na spotkaniu biznesowym lub rozmowie kwalifikacyjnej.

12 biżuteria pozłacana

W swojej biżuterii uwielbiam łączyć dwa światy często traktowane w opozycji do siebie: subtelność i zadziorność. Nie inaczej jest z biżuterią złoconą Simple. Ciepła barwa złoconego srebra zestawiona z geometrią kół oraz nietypową fakturowaną powierzchnią, składają się na obraz biżuterii delikatnej, stonowanej i eleganckiej, a jednocześnie bardzo wyrazistej i zmysłowej.


Photo: Michalina Odrobińska Photography

Make-up Artist: Karolina Jezusek Makeup Artist

Model: Magdalena Gołba

Place: Veganic Restaurant, Kraków