lisc bellamente2 jasny roz oba biżuteria biznesowa

KOLEKCJA SIMPLE SREBRNA

Niezwykle kobieca i elegancka biżuteria biznesowa i wieczorowa w kształcie młotkowanych okręgów wykonana ze srebra pr. 925 oraz kamieni naturalnych.

Elegancka biżuteria srebrna z Kolekcji Simple bazuje na minimalistycznym kształcie kółek, który od wielu lat jest nieprzemijającym trendem w biżuterii. Srebro w zestawieniu z kamieniami naturalnymi tworzy harmonijną, bardzo subtelną całość.

3 2 biżuteria biznesowa

Biżuteria Simple pasuje niemal do każdej stylizacji. Doskonale sprawdza się jako biżuteria biznesowa, wieczorowa, a mniejsze kolczyki także do noszenia na co dzień.

2 biżuteria biznesowa
7 biżuteria biznesowa

Małe srebrne kolczyki na sztyftach (kolczyki wkręty) w kształcie kół to idealna biżuteria na spotkania biznesowe, delikatnie podkreślające urodę.

10 1 biżuteria biznesowa

Długie, smukłe kolczyki oraz otwarta, elastyczna bransoletka z kamieniami naturalnymi najchętniej zakładane są na specjalne okazje, ponieważ pasują zarówno do kreacji wieczorowych jak i stylu casual.

6 biżuteria biznesowa
11 1 biżuteria biznesowa

Kolekcja Simple to zawarta w geometrycznych formach elegancja i prostota. Fakturowana powierzchnia nadaje biżuterii nietypowy, lekko zadziorny charakter. To połączenie delikatności, minimalizmu i lekkiego sznytu surowości sprawia, że jest to biżuteria intrygująca – dla kobiet zmysłowych i wrażliwych, ale bynajmniej nie uległych. To minimalizm dla kobiet prawdziwie pewnych siebie, znających swoją wartość.


Photo: Michalina Odrobińska Photography

Make-up Artist: Karolina Jezusek Makeup Artist

Model: Magdalena Gołba

Place: Veganic Restaurant, Kraków