lisc bellamente2 jasny roz oba kolekcja dragon

KOLEKCJA DRAGON WINGS (Draconis)

Kolekcja Dragon Wings (Draconis) to magnetyzująca, charakterna i niesamowicie klimatyczna biżuteria fantasy w kształcie skrzydeł smoka wykonana ze srebra pr. 925.

Symbol smoka ma wielką moc. Stworzenia te są piękne, silne, imponujące i magiczne, ale przede wszystkim wykazują się dużą inteligencją. Potrafią też z wielkim oddaniem chronić rzeczy wartościowe, o czym przekonał nas Złoty Smok w opowieści Sapkowskiego…

lookbook Dragon 8 kolekcja dragon
Kolekcja Dragon - biżuteria z charakterem

W kulturze chińskiej smoki są symbolem mocy przynoszącej szczęście i do dziś cieszą się wielkim szacunkiem.

Były one symbolem chińskiego cesarza oraz władcą wody i deszczu, co silnie związane jest z filozofią yin i yang. Część Chińczyków utożsamia się z nimi nazywając siebie „Potomkami Smoka”. Powstało nawet powiedzenie „Pragnąć, by dziecko zostało smokiem” – oznaczające wielkie ambicje rodziców odnoszące się do przyszłości ich dziecka.

lookbook Dragon 7 kolekcja dragon
Magnetyzująca biżuteria smocza
Interpretacja symbolu smoka
3 kolekcja dragon

Symbol smoka to dla mnie uosobienie prawdziwej mądrości i siły wewnętrznej.

Smocze skrzydła to również znak wolności i niezależności oraz odwagi do tego, aby chronić wartości, które są nam bliskie. Dlatego biżuteria smocza jest dla mnie pewnego rodzaju interpretacją asertywności, której często bardzo potrzebujemy w życiu codziennym, aby móc iść własną drogą, w zgodzie z własnymi przekonaniami. A czym smocze skrzydła są dla Ciebie?


Sesja zdjęciowa

Photo: Warsztat Spojrzeń

Make-up Artist: Karolina Jezusek Makeup Artist

Model: Magdalena Gołba

Place: Industrial Resto & Bar, Kraków


Udostępnij ten post w mediach: