lisc bellamente2 jasny roz oba współpraca z marką biżuterii

WSPÓŁPRACA, INFORMACJE DLA FIRM

Chcesz mieć moją bizuterię w swoim sklepie/galerii?

Jesteś Właścicielem/Właścicielką galerii stacjonarnej lub internetowej? Sądzisz, że moja biżuteria wpasowałaby się w klimat Twojej oferty? Śmiało napisz do mnie wiadomość. Jestem otwarta na różnego rodzaju współprace. Przedstaw mi swoje zasady, opowiedz o miejscu, które tworzysz, a może zrodzi się z tego fajna, wieloletnia współpraca. : )

Potrzebujesz biżuterii do sesji zdjęciowych?

Jeśli jesteś Fotografem/Fotografką lub tworzysz produkty, które chcesz na sesji zdjęciowej zaprezentować w towarzystwie biżuterii, różwnież możesz do mnie napisać w tej sprawie. Razem na pewno wymyślimy coś fajnego. : )

Jesteś twórcą biżuterii i chcesz wykonać wspólny projekt?

Marzy Ci się kolekcja stworzona we współpracy z innym artystą? Masz dobry pomysł na taką współpracę? Nie krępuj się, napisz. Być może uda nam się zdziałać coś razem i zaprezentować owoce naszej pracy szerszej pubiczności. : )

Opowiadasz historie o pasjach?

Prowadzisz blog lub inną platformę, na której zamieszczasz artykuły lub wywiady z osobami prowadzącymi własną działalność, pasjonatami, artystami? Szukasz odpowiedniej osoby, aby zgłębić nurtujące Cię tematy? Skontaktuj się ze mną w tej sprawie. Chętnie wezmę udział w tego typu współpracy. : )

W zakładce „KONTAKT” znajdziesz wszelkie kanały, którymi możesz się ze mną skontaktować.
Do napisania, zobaczenia lub usłyszenia! : )