KATEGORIE ARTYKUŁÓW NA BLOGU

PRZEJDŹ DO WSZYSTKICH ARTYKUŁÓW TUTAJ

O marce Bellamente

Skąd zrodził się pomysł na tworzenie biżuterii, gdzie zdobyłam wiedzę
i doświadczenie oraz o dalszych perypetiach marki Bellamente – jeszcze do niedawna o nazwie Gapula handmade.
Jak to się stało, że doszło do takiej transformacji? W tej kategorii dowiesz się trochę o mnie, o marce, ale też o tym, jak wygląda budowanie marki biżuteryjnej zza kulis. Z jakimi zadaniami trzeba się zmierzyć, na co przygotować i jak wygląda proces „dojrzewania marki”.

Już niedługo pierwsze wpisy…

Rozmiarówka biżuterii

W tej kategorii znajdziesz niezbędne informacje o rozmiarach biżuterii. Przewodnik po długościach łańcuszków wraz z ich wizualnym przedstawieniem, tabele rozmiarów pierścionków oraz porady jak dobrać pierścionek do palca. Dowiesz się też jakie są sposoby regulacji biżuterii i sama zobaczysz, które rozwiązania są najlepsze dla Ciebie.

Już niedługo pierwsze wpisy…

Dbalnik biżuteryjny, czyli pielęgnacja biżuterii

Dlaczego warto pielęgnować biżuterię?
Ponieważ dbając o nią, dobrze przechowując i przestrzegając parę prostych zasad, będzie Ci służyła wiele lat, a kto wie, może doczeka się wielu dekad przekazywania z pokolenia na pokolenie… W tej kategorii dowiesz się o kilku zasadach przechowywania biżuterii, jej noszenia, regularnej pielęgnacji, a także o tym jak radzić sobie w awaryjnych sytuacjach, czyli przykładowo jak rozplątać łańcuszek, gdy do tego dojdzie.

Rodzaje biżuterii a własny styl

Zastanawiałaś się kiedyś jak wiele jest rodzajów biżuterii? Jak wiele jest sposobów na ozdabianie ciała? Po co w ogóle nosimy biżuterię? Opowiem Ci przy okazji trochę o różnych technikach tworzenia biżuterii. Dzięki temu dowiesz się jak wybrać biżuterię „we własnym stylu”, czyli słów kilka o wielkości, materiałach, gustach, symbolach i temperamentach.

Już niedługo pierwsze wpisy…

Prosto z pracowni

Ciekawa co „na warsztacie”? 🙂 Tutaj od czasu do czasu podzielę się z Tobą procesem tworzenia nowych egzemplarzy biżuterii. Podejrzysz tutaj cały proces twórczy: od inspiracji, projektowania i planowania kolekcji, poprzez tworzenie poszczególnej biżuterii, aż po jej fotografowanie, prezentację w sklepie i pakowanie.

Już niedługo pierwsze wpisy…

Biżuteria w stylizacjach

Jak dobierać biżuterię do stylizacji? Pewnie nie raz zadawałaś sobie to pytanie. Czym się kierować, czy kształtem twarzy, typem urody, figury, czy może jeszcze czymś innym? Czy każdą biżuterię można ubrać na dowolną okazję czy są jakieś zasady kiedy „nie wypada” zakładać pewnych rodzajów biżuterii.

Już niedługo pierwsze wpisy…

Ogłoszenia i informacje

Tutaj znajdziesz wszelkie ogłoszenia: o targach i innych wydarzeniach, datach premier nowych kolekcji, wywiadach, nowych współpracach oraz informacje urlopach, sprawach organizacyjnych itp.

Już niedługo pierwsze wpisy…

Porozmawiajmy…

Kategoria wpisów „z potrzeby serca”. Czasem jest tak, że po prosto chciałabym coś wyrazić bardziej, lepiej, przekazać ci jakieś przemyślenia, być może Cię zainspirować, zmotywować lub po prostu luźno porozmawiać na różne tematy. 🙂 Dobra kategoria „do poczytania przy kawie”.

Już niedługo pierwsze wpisy…

No i co dalej?

?

Tu jeszcze nie ma żadnej kategorii, ale zostawiam to miejsce dla Twojej propozycji.
O czym chciałabyś poczytać u mnie na blogu? Co Cię ciekawi?
Jeśli masz ochotę, zapraszam Cię do kontaktu na pytania@bellamente.pl
Być może pojawi się tu temat właśnie Twojego pomysłu?:)

Najnowsze wpisy:

  • Witajcie w dbalniku biżuteryjnym!
    Dzień dobry!:) Witajcie w dbalniku biżuteryjnym, czyli pierwszej serii wpisów na moim nowym blogu. Czym jest dbalnik biżuteryjny? To będzie zbiór porad, które pomogą Wam lepiej dbać o swoją biżuterię, niezależnie z czego została ona wykonana. Będą to sposoby polecane przez złotników, sprawdzone doświadczalnie lub też potwierdzone w wiarygodnych źródłach.